Көрсөтүүлөр программасы КТРК

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

"Затерянные миры". Документальный фильм

7:59

"Моя ужасная няня -2". Художественный фильм

9:00

Күндарек

9:10

"Моя ужасная няня -2" (продолжение)

9:49

"Аба батпереги", "Жарык, камера, мотор! "Мультфильмдер

10:13

"Ради любви я всё смогу". Сериал. 31-я серия

11:00

Новости

11:14

"Бактылуу айым"

11:54

"Алладин". Мультфильм (англ.яз.)

13:00

Күндарек

13:15

"До + Фа". Көркөм фильм

15:00

Новости

15:20

"Уйти красиво". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:19

"Айкөл ааламы"

18:19

"Чиркин өмүр". Сериал. 1-серия

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

"Кылым күүлөрү"

19:45

"Демократия сабактары"

20:25

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

"Кылым карыткан кыргыз шырдагы"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Президент жана бомж". Көркөм фильм

23:56

Аба ырайы

23:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

"Голубая планета". Документальный фильм

8:01

"Большие мамочки: Сын как отец". Художественный фильм

9:00

Новости

9:10

"Большие мамочки: Сын как отец" (продолжение)

9:53

"Гаваидеги кызык окуя","Самын операсы". Мультфильмдер

10:12

"Ради любви я всё смогу". Сериал. 32-я серия

11:00

Новости

11:15

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

11:45

"К теще на блины". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:15

"К теще на блины"(продолжение)

13:37 азыр эфирде

"Принцесса лягушка". Мультфильм

15:00

Новости

15:20

"Держи удар, детка". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:20

"Кайыктардын жарышы". Мультфильм

17:34

"Кыйырдагы кыргыздар". Кытай. 3-көрсөтүү

18:17

"Чиркин өмүр". Сериал. 2-серия

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

"Кара жорго". Кыска метраждуу көркөм фильм

19:56

"Правила успеха"

20:35

"Телекүзөт"

20:45

"Учурдун талабы жөнүндө"

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

Атайын репортаж

21:45

"Көрүшкөнчө...".Расул Маматкулов 50 жашта

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Көрүшкөнчө..."(уландысы)

0:00

Аба ырайы

0:02

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

"Приливные моря". Документальный фильм

7:59

"Золушка". Художественный фильм

9:00

Күндарек

9:10

"Золушка"(продолжение)

9:55

"Көлөкөлөр оюну".Мультфильм

10:07

"Ради любви я всё смогу". Сериал.33-я серия

10:54

"Машыктыруу".Мультфильм

11:00

Новости

11:15

"Биздин Гүлүм". Гүлүм Касымбаева

12:04

"И грянул шторм". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:15

"И грянул шторм" (продолжение)

14:16

"Сыйкырдуу күн желеси". Мультфильм

15:00

Новости

15:20

"Сыйкырдуу күн желеси" (уландысы)

15:49

"Коллектор". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:20

"Жылнаама", "Эмдөө". Мультфильмдер

17:32

Арноо концерти

18:17

"Чиркин өмүр". Сериал. 3-серия

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

"Кыргызстан-страна туризма"

19:40

"Алтай цивилизациясы"

20:25

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

"Мегрэ расставляет сети". Художественный фильм

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Мегрэ расставляет сети" (продолжение)

23:16

"Эр таймаш". ONE FC

0:16

Аба ырайы

0:18

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

"Амазонка". Документальный фильм

7:59

"Андердог". Художественный фильм

9:00

Новости

9:10

"Андердог" (продолжение)

9:42

"Жылкычы Токо". Даректүү фильм («Кыргызтелефильм»)

10:01

"Күн нуру", "Улуулар". Мультфильмдер

10:12

"Ради любви я всё смогу". Сериал . 34-я серия

11:00

Новости

11:15

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

11:48

"Последний легион". Художественный фильм (англ.яз.)

13:00

Күндарек

13:15

"Последний легион"(продолжение, англ.яз.)

13:44

"Барби жана үч мушкетер". Мультфильм

15:00

Новости

15:20

"Свадебное платье". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:20

“Жыргал LIFE”

17:41

"Педагогикалык поэма". Мультфильм

17:48

"Музыка дүйнөсү": Дүйнөлүк классикалык чыгармалар

18:23

"Чиркин өмүр". Сериал. 4-серия

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:36

"Улар үнүн уккан барбы?!" Даректүү фильм ("Кыргызтелефильм")

19:55

"Телекүзөт"

20:10

"Я инвестирую в Кыргызстан"

20:25

"Астана самалы". Эл аралык үйлөмө аспаптар оркестрлер фестивалынан...

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

"Жалган жубайым". Көркөм фильм

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Жалган жубайым" (уландысы)

23:47

Аба ырайы

23:49

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

"Живая природа: Жирафы". Документальный фильм

7:34

"Большой". Художественный фильм

9:00

Күндарек

9:10

"Большой"(продолжение)

9:53

"Лео и Тиг: Красный олень","Шарлотта и Кваксон". Мультфильмы

10:10

"Ради любви я всё смогу". Сериал. 35-я серия

11:00

Новости

11:15

"Кинобаяны"

11:34

"Кожожаш". Көркөм фильм. 1-2-бөлүм ("Кыргызфильм")

13:00

Күндарек

13:15

"Кожожаш" (уландысы)

14:00

"Месть от Кутюр". Художественный фильм

15:00

Новости

15:20

"Месть от Кутюр"(продолжение)

16:20

"Соттук угуулар". Укуктук программа

17:00

Күндарек

17:20

"Сыйкыр мискей". Мультфильм

17:26

"Линия жизни". К.Бекмуратов

17:44

"Манас таануу"

18:30

"Здоровый город"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

“Кылым күүлөрү”

19:45

"Агрочарба"

20:15

"Соттук угуулар". Укуктук программа

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

Специальный репортаж

21:45

"Кылым күүлөрү"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Легкие деньги"

22:30

"КТРК кербени"

23:00

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

0:00

Аба ырайы

0:02

Кыргыз Республикасынын Гимни

14:00

Күндарек

14:15

"100 дорог"

14:35

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

15:37

"Соолуган карек". Кыска метраждуу көркөм фильм

16:00

Новости

16:15

"Дуда и Дада - Гигантский фрукт". Мультфильм

16:27

"КТРК кербени"

17:00

Күндарек

17:15

"Батперек", "Көңүл бурдуруу". Мультфильмдер

17:27

Арноо концерти

18:23

"Бишкек". Даректүү фильм

18:36

"Онлайн жылдызы". Кубик кызы Айпери

18:55

"Баластан шоу"

19:20

"Кайдасың ?.."

19:55

"One TRAVEL"

20:25

"Кыргыз Өкмөтүндө"

20:40

Атайын репортаж

21:00

Итоги недели

21:55

"Эл эмне дейт?" Развлекательное скетч-шоу

22:25

"КТРК кербени"

22:55

"Кыз - жигит сармерден"

1:45

Аба ырайы

1:47

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:30

"Океаны". Документальный фильм

9:00

Новости

9:05

"Океаны" (продолжение)

9:19

"Дуда и Дада - Новый друг". Мультфильм

9:35

"Баластан шоу"

10:00

Күндарек

10:05

"Манас таануу"

10:46

"Күн балдары"

11:16

"Животные Африки: Страусы". Документальный фильм

11:55

"Акыл ордо"

12:40

“Жыргал LIFE”

13:00

Новости

13:15

"100 дорог"

13:35

"КТРК кербени"

14:10

"Легкие деньги"

14:30

"One TRAVEL"

14:55

"Обещание". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:14

"Чоочун буюмдар". Мультфильм

17:19

"Улуу мурас"

17:39

Арноо концерти

18:29

"Онлайн жылдызы". Курал Чокоев

18:50

"Бактылуу айым". Майрамдык чыгарылыш

20:30

"Жарайт-сити-3". Развлекательное скетч-шоу

21:00

Жумакайрык

21:55

"Сюрприз". Көркөм фильм

23:15

Играет Лауреат Международных конкурсов А.Холодов (Москва)

0:00

Аба ырайы

0:02

Кыргыз Республикасынын Гимни