Көрсөтүүлөр программасы КТРК

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

"ЗАМАНА"

10:00

"Эне сезим". Мультфильм

10:07

"Три королевы". Сериал. 1-я серия

11:00

Новости

11:15

"Футболго баяндама"

11:30

"Красотка". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:15

Шоу "Келин"

13:55

"Тайный мир маленьких диких животных". Документальный фильм

14:48

"Пленница". Художественный фильм

15:00

Новости

15:20

"Пленница" (продолжение)

16:20

"Маанилүү маек"

17:00

Күндарек

17:20

"Тактай", "Сел". Мультфильмдер

17:31

"Алиман Жангорозова" ("Кыргызфильм")

17:41

"Ырдагым келет, ырдагым". 2-тур

18:05

"Стратегия - 2017"

18:30

"Здоровый город"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Демократия сабактары"

20:15

"Трибуна КТРК"

20:25

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

"Кылым күүлөрү"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Комментарии..." Жамбы Жусубалиева менен

22:40

"Бир мешок акча". Көркөм фильм

0:09

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 25-айлампа

1:59

Аба ырайы

2:01

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

"ЗАМАНА"

9:00

Новости

9:10

"ЗАМАНА"

10:00

"Эң башында сөз болгон". Мультфильм

10:07

"Три королевы". Сериал. 2-я серия

11:00

Новости

11:13

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

11:43

"Каратэ балакай". Көркөм фильм

13:00

Күндарек

13:14

"Каратэ балакай" (уландысы)

14:08

"Планета океан".Документальный фильм

15:00

Новости

15:19

"Планета океан" (продолжение)

16:00

"Маданият майданы"

17:00

Күндарек

17:20

"Миллионер болгуң келеби?"

18:19

Арноо концерти

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

“Би-Би-Сиден сапар"

20:15

"Кукуруз". Кыска метраждуу көркөм фильм

20:35

"Телекүзөт"

20:45

"Учурдун талабы жөнүндө"

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

Атайын репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Ата-Журттун акыны". Майрамкан Абылкасымова 80 жашта

23:40

Футбол. Чемпиондор Лигасы-2016-17. 1\8 финал

1:30

Аба ырайы

1:32

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Ыр жазуу кандай сонун". Мультфильм

10:07

"Три королевы". Сериал. 3-я серия

11:00

Новости

11:15

"Шоушенктен качуу". Көркөм фильм

13:00

Күндарек

13:15

"Шоушенктен качуу" (уландысы)

13:55

"Батальон". Художественный фильм

15:00

Новости

15:20

"Батальон" (продолжение)

16:20

"Актуальный разговор"

17:00

Күндарек

17:20

"Үңкүр аюусу", "Кымбат көрсөтүү". Мультфильмдер

17:36

"Убада". ("Кыргызфильм")

18:20

"Бирге окуйбуз"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Кыргызстан - страна туризма"

19:50

"Кылым күүлөрү"

20:00

"Тасманын кареги". Таалай Зарлык уулун эскерүү

20:25

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

"Футболго баяндама"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

Атайын репортаж

22:35

"Төкмө келсе төр бошот"

23:35

"Эр таймаш". ONE FC

0:35

Аба ырайы

0:37

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

“ЗАМАНА”

10:01

"Чоң утуш". Мультфильм

10:08

"Три королевы". Сериал. 4-я серия

11:05

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

11:35

"Футболго баяндама"

11:50

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 23-айлампа

13:55

"Чек ара". Көркөм фильм

15:00

Новости

15:20

"Чек ара" (уландысы)

16:00

"Чыныгы Аппалуза". Даректүү фильм

17:00

Күндарек

17:20

Арноо концерти

18:05

"Парламентаризм сабактары"

18:35

“Жыргал LIFE”

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

"Бүгүн - Ата-Мекенди коргоочулар Күнү!". Концерт

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

"Адам жана сүрөтчү". Т. Касымбеков ("Кыргызтелефильм")

21:45

"Футбольные обзоры"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Бүгүн - Ата-Мекенди коргоочулар Күнү!" (уландысы)

23:00

Футбол. Чемпиондор Лигасы-2016-17. 1\8 финал

0:50

Аба ырайы

0:52

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Түшүм майрамы". Мультфильм

10:07

"Три королевы". Сериал. 5-я серия

11:00

Новости

11:14

"Футбольные обзоры"

11:29

"Везучая". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:16

"Единичка". Художественный фильм

15:00

Новости

15:19

"Мышык менен түлкү". Мультфильм

15:31

"Коралловое море". Документальный фильм

16:20

"Маанилүү маек"

17:00

Күндарек

17:20

"Поляк мырзасы кантип ат болду", "Үй жыйноо". Мультфильмдер

17:40

"Ырдайлы кыргыз ырларын"

18:22

"Манас таануу"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Кыргызстан - страна туризма"

19:50

"Кылым күүлөрү"

20:00

"Альтернатива". Авторская программа Г.Базарова("Кыргызтелефильм")

20:25

"Кайдасың?..."

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

Специальный репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Трибуна КТРК"

22:15

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

23:15

"Бархатный сезон". Художественный фильм

0:51

Аба ырайы

0:53

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:29

"Индийский океан: Побережье воды". Документальный фильм

8:19

Фильм для детей. "Месть пушистых"

9:00

Новости

9:05

"Месть пушистых" (продолжение)

9:52

"Таалимтай"

10:00

Күндарек

10:05

"KGтай". Таланттуу балдар сынагы

10:45

"Глобус"

11:05

"Бирге окуйбуз"

11:40

"Очарованный странник"

12:00

Новости

12:15

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

13:15

"Поймай эту псину". Мультфильм (на англ. языке)

13:24

Концерт классической музыки. В программе: Л.В. Бетховен. Концерт №3

14:00

Күндарек

14:15

"Аку". Анимациялык фильм

15:20

"Туура тамактануу"

16:00

Новости

16:15

"Маданият майданы"

17:00

Күндарек

17:15

Арноо концерти

18:25

"Агент Картер". Короткометражный художественный фильм (на англ. языке)

18:40

"Дебют"

19:10

"Баластан шоу"

19:40

Шоу "Келин"

20:25

"Кыргыз Өкмөтүндө"

20:40

Атайын репортаж

21:00

Итоги недели

21:55

"Эл эмне дейт?". Развлекательное скетч-шоу

22:25

"Салам, Кыргызстан!"

23:25

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 26-айлампа

1:25

Аба ырайы

1:27

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:29

"Көрүнбөгөн кир". Мультфильм

7:34

"Ак шоола" балдар хоруна 30 жыл. Концерт

9:00

Новости

9:05

Концерт (уландысы)

9:27

"Манас таануу"

10:00

Күндарек

10:05

"Акылдуу кыз". Мультфильм

10:17

"Баластан шоу"

10:42

"Таалимтай"

10:50

"Глобус"

11:10

"Акыл ордо"

11:55

"Мекенге кызмат"

12:15

"Здоровый город"

12:40

“Жыргал LIFE”

13:00

Новости

13:15

"Салам, Кыргызстан!"

14:19

"Рапунцель. Счастлива навсегда". Мультфильм

14:26

"Соолуган карек". Кыска метраждуу көркөм фильм

14:49

"Жолугаарым билгемин". Р. Абдыкадыровдун 75 жылдык эскерүү кечеси

17:00

Күндарек

17:15

Арноо концерти

18:05

"KGтай". Таланттуу балдар сынагы

18:50

"Парламент"

19:45

"Бактылуу айым"

20:30

"Жарайт сити-2". Развлекательное скетч-шоу

21:00

Жумакайрык

21:55

"Кто хочет стать миллионером?"

22:54

"Муза". Кыска метраждуу көркөм фильм

23:10

"Футболго баяндама"

23:25

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 24-айлампа

1:25

Аба ырайы

1:27

Кыргыз Республикасынын Гимни