Көрсөтүүлөр программасы КТРК

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кыз-жигит сармерден"

10:00

"Самын операсы". Мультфильм

10:07

"Осинное гнездо". Сериал. 12-я серия

11:00

Новости

11:15

"Футболго баяндама"

11:30

"Педагогикалык поэма". Мультфильм

11:37

"Мезгил жана Алыкул". Көркөм фильм

13:00

Күндарек

13:14

"Келин-шоу"

13:54

"Бактылуу айым"

14:34

"С. Каралаевдин аткаруусунда "Манас" эпосунан үзүндүлөр" ("Кыргызфильм")

15:00

Новости

15:20

"Ала-Тоо таңшыйт"

16:50

"Жаа оюндары" ("Кыргызтелефильм")

17:00

Күндарек

17:20

"Акылсыз чемпион". Мультфильм

17:27

"Ырдагым келет, ырдагым". 2-тур

17:50

"С любовью к женщине". Праздничный концерт

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Жизнь". В. Шестопал ("Кыргызтелефильм")

20:15

"Трибуна КТРК"

20:25

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

Специальный репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Комментарии..." с Жамбы Жусубалиевой

22:37

"Шайыр апалар". Ат-Башы району, "Арууке" апалар тобу

0:15

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 29-айлампа

2:05

Аба ырайы

2:07

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"ЗАМАНА"

10:00

"Кыз-жигит сармерден"

11:00

"Нооруз-2017". Майрамдык салтанат

12:05

"Кыз-жигит сармерден" (уландысы)

14:10

"Арзы". Көркөм фильм

15:26

Арноо концерти

16:31

"Миллионер болгуң келеби?"

17:30

"Ала-Тоо таңшыйт"

18:00

Розыгрыш тиражной лотереи "Сүйүнчү"

18:15

"Ала-Тоо таңшыйт" (уландысы)

18:30

Розыгрыш тиражной лотереи "Белек"

18:45

"Ала-Тоо таңшыйт" (уландысы)

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:35

"Би-Би-Сиден сапар"

20:10

"Ала-Тоо таңшыйт" (уландысы)

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:35

"Нооруз-2017". Көктөм майрамы

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Нооруз-2017” (уландысы)

0:50

Аба ырайы

0:52

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Себет". Мультфильм

10:06

"Осинное гнездо". Сериал. 13-я серия

11:00

Новости

11:15

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

11:45

"Последний охотник на ведьм". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:15

"Последний охотник на ведьм" (продолжение)

13:40

"Дерево Том". Мультфильм (на англ. языке)

14:00

"Маймылдар планетасы". Көркөм фильм

15:00

Новости

15:20

"Маймылдар планетасы" (уландысы)

16:20

"Актуальный разговор"

17:00

Күндарек

17:20

"Жаңылыштык", "Суунун алды". Мультфильмдер

17:32

"Музыка дүйнөсү". КР маданиятына эмгек сиңирген ишмер, композитор К.Асанбаев 70 жашта

18:17

"Бирге окуйбуз"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Улутман"

20:25

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

"Футболго баяндама"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Тагдыр таалимдери"

22:31

"Төкмө келсе төр бошот"

23:32

"Эр таймаш". ONE FC

0:28

Аба ырайы

0:30

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Новости

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Сабактан качуу". Мультфильм

10:06

"Осинное гнездо". Сериал. 14-я серия

11:00

Новости

11:15

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

11:45

"Футболго баяндама"

12:00

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 28 -айлампа

13:00

Күндарек

13:14

Футбол (уландысы)

14:14

"Улутман"

14:49

"Тоңгон көз жаш". Кыска метраждуу көркөм фильм

15:00

Новости

15:20

"Суучул". Мультфильм

15:26

"Давайте познакомимся". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:20

"Азаптуу түлкү". Мультфильм

17:30

Арноо концерти

18:05

"Парламентаризм сабактары"

18:35

“Жыргал LIFE”

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Ой ордо"

20:30

"Телекүзөт"

20:40

"Человек и художник". Э. Салиев ("Кыргызтелефильм)

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

"Футбольные обзоры"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Наши люди". Корейцы Кыргызстана

22:55

Футбол. "Чемпиондор Лигасы 2016-17". 1/8 финал

0:50

Аба ырайы

0:52

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Кичинекей курт". Мультфильм

10:06

"Осинное гнездо". Сериал. 15-я серия

11:00

Новости

11:15

"Футбольные обзоры"

11:30

"Ырдагым келет, ырдагым". 2-тур

11:52

"Мина". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:14

"Мина" (продолжение)

13:52

"Боорукер динозавр". Мультфильм

15:00

Новости

15:20

"Боорукер динозавр" (уландысы)

15:40

"Соттук угуулар". Укуктук программа

16:20

"Маанилүү маек"

17:00

Күндарек

17:20

"Тынчтык жолу", "Колумдан келет". Мультфильмдер

17:34

Концерт классической музыки

18:20

"Манас таануу"

19:00

“Ала-Тоо”. Информационная программа

19:45

"Агрочарба"

20:10

"Кылым күүлөрү"

20:25

"Кайдасың?..."

21:00

“Ала-Тоо”. Маалымат программасы

21:45

Специальный репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Трибуна КТРК"

22:15

Мировые хиты. Благотворительный концерт

23:15

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

0:15

Аба ырайы

0:17

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:30

"Дикая природа Африки. Джунгли". Документальный фильм

8:20

Фильм для детей. "Элвин и бурундуки-3"

9:00

Новости

9:05

"Элвин и бурундуки-3" (продолжение)

9:52

"Таалимтай"

10:00

Күндарек

10:05

"КGтай". Талантуу балдар сынагы

10:35

"Глобус"

11:00

"Бирге окуйбуз"

11:40

"Очарованный странник"

12:00

Новости

12:15

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

13:15

"Миссия невыполнима: Племя изгоев". Художественный фильм

14:00

Күндарек

14:15

"Миссия невыполнима: Племя изгоев" (продолжение)

15:41

"Псевдоним Гермес. Руслан Абасов" ("Кыргызтелефильм")

16:00

Новости

16:15

"Маданият майданы"

17:00

Күндарек

17:15

Арноо концерти

18:24

"Булак" ("Кыргызфильм")

18:40

"Дебют"

19:10

"Баластан шоу"

19:40

"Келин-шоу"

20:25

"Кыргыз Өкмөтүндө"

20:40

Атайын репортаж

21:00

Итоги недели

21:55

"Эл эмне дейт?". Развлекательная скетч-шоу

22:20

"Салам, Кыргызстан!"

23:25

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 29-айлампа

1:15

Аба ырайы

1:17

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:30

"Чужой". Короткометражный художественный фильм

7:51

Фильм для детей. "Шпион по соседству"

9:00

Новости

9:05

"Шпион по соседству" (продолжение)

9:27 азыр эфирде

"Баластан шоу"

9:52

"Таалимтай"

10:00

Күндарек

10:05

"Манас таануу"

10:40

"Күн балдары"

11:05

"Глобус"

11:30

"Акыл ордо"

12:15

"Здоровый город"

12:40

“Жыргал LIFE”

13:00

Новости

13:15

"Салам, Кыргызстан!"

14:20

К. Молдобасанов. "Маңкурт". Балет

15:40

"Дикая природа Австралии. Большие попугаи". Документальный фильм

16:33

"Лестница в доме с лифтом". Короткометражный художественный фильм ("Кыргызфильм")

17:00

Күндарек

17:15

Арноо концерти

18:20

"КGтай". Талантуу балдар сынагы

18:55

"Хоккей KG". Кыска метраждуу көркөм фильм

19:20

"Парламент"

20:15

"Бактылуу айым"

21:00

Жумакайрык

21:55

"Кто хочет стать миллионером?"

22:54

"Футболго баяндама"

23:09

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 28-айлампа

1:09

Аба ырайы

1:11

Кыргыз Республикасынын Гимни