Көрсөтүүлөр программасы КТРК

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

"ЗАМАНА"

10:00

"Жаңы дос Вупер". Мультфильм

10:12

"Аромат шиповника". Сериал. 1-я серия

11:00

Новости

11:14

"Футболго баяндама"

11:29

"Чужие дети". Художественный фильм

13:00

Күндарек

13:15

"Келин-шоу"

13:55

"Бактылуу айым"

14:35

"Махабат дастаны". Көркөм фильм ("Кыргызтелефильм")

15:00

Новости

15:19

"Махабат дастаны" (уландысы)

16:15

"Шамал музыкасы". Мультфильм

16:20

"Маанилүү маек"

17:00

Күндарек

17:20

"Первая ласточка" ("Кыргызфильм")

17:43

Гитара кайрыктары

18:15

"Чеге гүлү". Сериал. 17-серия

19:00

Информационная программа “Ала-Тоо”

19:45

"Демократия сабактары"

20:25

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

21:00

“Ала-Тоо” маалымат программасы

21:45

"Сууларды жана агындыларды тазалоо системасы"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Стратегия-2017"

22:30

Айтыш. "Жаш таңдай". А. Айталиевге 90 жыл. 1-көрсөтүү

23:41

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 34-айлампа

1:31

Аба ырайы

1:33

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

"ЗАМАНА"

9:00

Новости

9:10

"ЗАМАНА"

10:00

"Роди калпычы, сараң". Мультфильм

10:12

"Аромат шиповника". Сериал. 2-я серия

11:00

Новости

11:15

"Чеге гүлү". Сериал. 17-серия

11:55

"Капитал". Апталык экономикалык баяндама

12:25

"Эстелик". Мультфильм

12:30

"Кыз Жибек". Көркөм фильм. 1-2-бөлүмү

13:00

Күндарек

13:14

"Кыз Жибек" (уландысы)

15:00

Новости

15:20

"Кто хочет стать миллионером?"

16:15

"Маданият майданы"

17:00

Күндарек

17:20

"Цемент менен болгон окуя". Мультфильм

17:33

"Бирге окуйбуз"

18:12

"Чеге гүлү". Сериал. 18-серия

19:00

Информационная программа “Ала-Тоо”

19:45

"Ой ордо"

20:35

"Телекүзөт"

20:45

"Учурдун талабы жөнүндө"

21:00

“Ала-Тоо” маалымат программасы

21:45

Атайын репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

Айтыш. "Жаш таңдай". А. Айталиевдин 90 жылдыгына карата. 2-көрсөтүү

23:20

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 34-айлампа

1:10

Аба ырайы

1:12

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Саз". Мультфильм

10:12

"Аромат шиповника". Сериал. 3-я серия

11:00

Новости

11:14

"Чеге гүлү". Сериал. 18-серия

11:57

"Смертельная битва". Мультфильм. Часть 1-я (на англ. языке)

12:33

"Кырчын өмүр, кыйылган сүйүү". Көркөм фильм ("Кыргызфильм")

13:00

Күндарек

13:15

"Кырчын өмүр, кыйылган сүйүү" (уландысы)

14:04

"2+1".Художественный фильм

15:00

Новости

15:20

"2+1" (продолжение)

16:20

"Актуальный разговор"

17:00

Күндарек

17:20

"Ордо" ("Кыргызфильм")

17:30

Арноо концерти

18:12

"Чеге гүлү". Сериал. 19-серия

19:00

Информационная программа “Ала-Тоо”

19:45

"Кылым күүлөрү"

20:00

"Альтернатива". Авторская программа Г. Базарова ("Кыргызтелефильм")

20:25

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

21:00

“Ала-Тоо” маалымат программасы

21:45

"Футболго баяндама"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

Айтыш. "Жаш таңдай". А. Айталиевдин 90 жылдыгына карата. 3-көрсөтүү

23:25

"Эр таймаш"

0:25

Аба ырайы

0:27

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Новости

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Новости

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Сараң Уиллер мырза". Мультфильм

10:12

"Аромат шиповника". Сериал. 4-я серия

11:00

Новости

11:14

"Чеге гүлү". Сериал. 19-серия

11:57

"Капитал". Еженедельный экономический обзор

12:27

"Футболго баяндама"

12:42

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 34-айлампа

13:00

Күндарек

13:15

Футбол (уландысы)

15:00

Новости

15:20

"Великая стена". Художественный фильм

17:00

Күндарек

17:20

“Жыргал LIFE”

17:42

"Парламентаризм сабактары"

18:12

"Чеге гүлү". Сериал. 20-серия

19:00

Информационная программа “Ала-Тоо”

19:45

"Ой ордо"

20:30

"Телекүзөт"

20:40

"Адам жана сүрөтчү". У. Осмоев ("Кыргызтелефильм”)

21:00

“Ала-Тоо” маалымат программасы

21:45

"Футбольные обзоры"

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:15

"Шайыр апалар". "Аруузат" апалар тобу. Ош облусу, Кара-Кулжа району

23:30

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 34-айлампа

1:20

Аба ырайы

1:22

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Күндарек

7:10

“ЗАМАНА”

9:00

Күндарек

9:10

“ЗАМАНА”

10:00

"Баары циркти жактырышат". Мультфильм

10:12

"Аромат шиповника". Сериал. 5-я серия

11:00

Новости

11:15

"Чеге гүлү". Сериал. 20-серия

11:58

"Футбольные обзоры"

12:13

"Форсаж". Художественный фильм (на англ. языке)

13:00

Күндарек

13:15

"Форсаж" (продолжение)

14:03

"Робинзон Крузо". Мультфильм

15:00

Новости

15:20

"Робинзон Крузо" (продолжение)

15:50

"Кайдасың?..."

16:20

"Маанилүү маек"

17:00

Күндарек

17:19

"Лео и Тиг". Мультфильм

17:30

"Устат". Манас Мусаев ("Кыргызтелефильм")

17:50

"Манас таануу"

18:30

"Здоровый город"

19:00

Информационная программа “Ала-Тоо”

19:45

"Агрочарба"

20:15

"Соттук угуулар". Укуктук программа

21:00

“Ала-Тоо” маалымат программасы

21:45

Специальный репортаж

22:00

“Би-Би-Сиден” дүйнөлүк жаңылыктар

22:10

"Финсабат"

22:20

"Легкие деньги"

22:40

"Сахнада 20 жыл". Кенже Дүйшеева

23:50

"Ак терек - Көк терек" Музыкалык-шоу программасы

0:50

Аба ырайы

0:52

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:29

"Главная книга" ("Кыргызфильм")

7:48

Фильм для детей. "Флиппер"

9:00

Новости

9:05

"Флиппер" (продолжение)

9:24

"Күн балдары"

9:52

"Таалимтай"

10:00

Күндарек

10:05

"КGтай". Талантуу балдар сынагы

10:35

"Глобус"

11:00

"Бирге окуйбуз"

11:34

"Үй-бүлөлүк сүрөт". Мультфильм

11:40

"Очарованный странник"

12:00

Новости

12:15

"Ак терек - Көк терек". Музыкалык-шоу программасы

13:15

"Анын аты Нюша".Мультфильм

13:22 азыр эфирде

"Джейсон Борн". Художественный фильм

14:00

Күндарек

14:15

"Джейсон Борн" (продолжение)

15:40

"Бакен Кыдыкеева" ("Кыргызфильм")

16:00

Новости

16:15

"Маданият майданы"

17:00

Күндарек

17:13

"Жашынмак оюуну", "Үн". Мультфильмдер

17:30

Арноо концерти

18:48

"Бишкек-312". Даректүү фильм

19:04

"Дебют"

19:34

"Тарбия сырлары"

19:55

"Баластан шоу"

20:25

"Кыргыз Өкмөтүндө"

20:40

Атайын репортаж

21:00

Итоги недели

21:55

"Эл эмне дейт?". Развлекательная скетч-шоу

22:25

"Салам, Кыргызстан!"

23:30

Футбол. "Англия Премьер Лигасы-2016-17". 34-айлампа

1:20

Аба ырайы

1:22

Кыргыз Республикасынын Гимни

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Таңкы маанай"

7:29

Фильм для детей. "Как стать принцессой"

9:00

Новости

9:05

"Как стать принцессой" (продолжение)

9:24

"Манас таануу"

10:00

Күндарек

10:05

"Аалам периси". Мультфильм

10:12

"Баластан шоу"

10:37

"Таалимтай"

10:45

"Глобус"

11:10

"Акыл ордо"

11:55

"Мекенге кызмат"

12:15

"Здоровый город"

12:40

“Жыргал LIFE”

13:00

Новости

13:15

"Салам, Кыргызстан!"

14:20

"Дебаты открытого общества"

14:55

"Достук багы". Мультфильм

15:07

"Дикая Шри-Ланка: Облачный лес". Документальный фильм

15:45

"Мени ээрчиткен ак жарык". Анара Шайымкулова

17:00

Күндарек

17:15

"Наставник из Талаа-Булака" ("Кыргызтелефильм")

17:24

Арноо концерти

18:45

"КGтай". Талантуу балдар сынагы

19:20

"Парламент"

20:15

"Бактылуу айым"

21:00

Жумакайрык

21:55

"Миллионер болгуң келеби?"

22:54

"Футболго баяндама"

23:09

Футбол. "Испания Премьер Лигасы-2016-17". Ла Лига. 35-айлампа

1:04

Аба ырайы

1:06

Кыргыз Республикасынын Гимни