Көрсөтүүлөр программасы Маданият Тарых Тил

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:05

"Тоо ханышасы Курманжан Датка" Даректүү тасма

8:05

"Акындар"

8:50

"Жүрөктөгү кайрыктар" Г.Сыдыкбекованын чыгармачылык кечеси

10:00

"Укмуштар сыры"

10:40

"Жаш тандай 2017" А.Айталиевдин 90 жылдыгына арналган айтыш v

12:10

"Место встречи изменить нельзя" Художественный фильм 1-я серия

13:20

Концерт органной музыки

14:15

"Керегем сага айтам"

15:27

"Ромео и Джульетта" Художественный фильм

17:22

“Сайра комуз” Р.Жумабаев

19:00

"ОБОЛОГОН ОБОНДОР" Түз эфир

20:00

"Алтын казына"

20:58

"Гитара кайрыктары"

21:25

"Кылым күүлөрү"

21:35

"Доор эгеси Долон бий"

22:00

"Чептен эрдин күчү бек"

22:16

"Пока не сыграл в ящик" Художественный фильм

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:03

"Кылым күүлөрү"

7:20

"Махабат закымдары" Көркөм тасма

8:50

Алтынай Нарбаева ырдайт

10:43

Дүйнөлүк классика Лондон симфониялык оркестри

12:15

"Алтын казына"

12:20

"Обологон обондор"

13:22

"Место встречи изменить нельзя" Художественный фильм 2-я серия

14:35

"Алтын казына"

14:40

"Эволюция планеты земля" Документальный фильм

16:12

"Кылым күүлөрү"

16:15

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:02

"Кайберендин изи менен" Даректүү тасма

17:30

"Ордо сахна" тобу

18:53

"Алтын казына"

19:00

"АДАБИЙ АЙТЫШ" Түз эфир

20:02

"Сүрөттөр сүйлөйт" М.Абдиев

20:30

Ормон хандын 220 жылдыгына арналган салтанат

21:20

"Кылым күүлөрү"

21:32

"Төлөгөн Касымбеков" Даректүү тасма

21:50

"Ребекка" Художественный фильм

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:05

"Ребекка" Художественный фильм

9:10

"Кылым күүлөрү"

9:20

"Жаныбарлар дүйнөсүндө" Канаттуулардын жашоосу

9:51

"Дон Жуан" Опера

12:10

"Адабий айтыш"

13:12

Спектакль "Кошуналар"

14:00

"СYРӨТТӨР СYЙЛӨЙТ" Түз эфир

15:02

"Место встречи изменить нельзя" Художественный фильм 3-я серия

16:11

"Эл ырчысы Эстебес" тобу

18:25

"Улуу мурас"

18:50

"Кылым күүлөрү"

19:00

"УЛУТ НАРКЫ - УЛУУ ТИЛ" Түз эфир

20:02

"АЙКӨЛ ААЛАМЫ"

21:03

"Өмүр күзүндө гүлдөгөн талант" А.Жангорозованы эскерүү

22:04

"Наши люди" Корейская диаспора в Кыргызстане

22:44

"Анна Каренина" Художественный фильм 1-я серия

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:08

"ВВС: Эволюция планеты земля" Документальный фильм

8:40

Мировая классика А.Рьё и оркестр имени И.Штрауса

10:40

"Укмуштар сыры" Планета кубаты

11:12

"Күү майрамы" Н.Орозалиева

12:50

Спектакль "Аленький цветочек"

14:18

"Даанышман" Даректүү тасма

14:41

"Место встречи изменить нельзя" Художественный фильм 4-я серия

16:00

"Муз АRT" Түз эфир

17:02

"Устат Шакирт" Б.Бейшеналиева атындагы КММИУга 50 жыл

18:50

"Кылым күүлөрү"

19:00

"ТАРЫХЧЫЛАР ТАК АЙТАТ" Түз эфир

20:05

«ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

21:10

"Биздин театрдын санжырасы"

22:45

"Анна Каренина" Художественный фильм 2-я серия

23:50

"Алтын казына"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:05

"Самрат" Художественный фильм

9:15

Играет оркестр имени С.Боливара

10:50

"Укмуштар сыры" Муз

11:20

"Төлөмүш Океев" Даректүү тасма

11:50

"Арзыбектин арзуу ырлары" А.Бедияровдун чыгармачылык кечеси

14:00

"Большие взрывы" Документальный фильм

14:46

Играет государственный симфонический оркестр

15:47

"Место встречи изменить нельзя" Художественный фильм 5-я серия

17:16

«ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

18:18

"Улутман"

19:00

"КЫРГЫЗ ТААНУУ" Түз эфир

20:00

Алтын казына

20:05

"С любовью к женщине"

21:05

"Алтын казына"

21:11

"Ганг твои воды замутились" Художественный фильм

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:05

"Кылым күүлөрү"

7:15

Испанские этюды

8:22

"Жаныбарлар дүйнөсүндө" Таити

8:56

"Залкарлар"

10:14

"Ганг твои воды замутились" Художественный фильм

13:00

"Кылым күүлөрү"

13:10

"Кыргыз таануу"

14:10

"Симфоническое кино"

15:10

"Кылым күүлөрү"

15:22

"Пустыни" Документальный фильм

16:15

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:05

"Старики-разбойники" Художественный фильм

18:34

"Доор" тобу

20:00

"Маданият жанылыктары"

20:30

"Алтын казына"

20:37

"Пастух и туман" Документальный фильм

21:00

"Тоолуктардын ток-шоусу"

22:05

"Шайыр апалар" телефестивалы

23:30

"ТВ казынасынан"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:08

"Алтын казына"

7:55

Спектакль "Король Лир"

10:25

"Океаны" Документальный фильм

12:10

"Тоолуктардын ток-шоусу"

13:15

"Шайыр апалар" телефестивалы

14:40

"Королева бензоколонки" Художественный фильм

15:55

"Укмуштар сыры"

16:25

"Кылым күүлөрү"

16:35

Мировая классика

17:50

"Колыбельная" Документальный фильм

18:10

"Алтын казына"

18:17

Концерт А.Жээнбайдын чыгармаларынан

19:00

"Күмүш үндүү, гүл жүздүү" Г.Молдоева

19:32

"Камбаркан" этно-фольклордук тобунун концерти

20:45

"Кыз-Жигиттин сармерден"

23:45

"Кылым күүлөрү"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни