Көрсөтүүлөр программасы Маданият Тарых Тил

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:05

"Любовь и предательство" Художественный фильм

9:40

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы Бишкек шаары

11:00

"Поэзия" С.Суслова

11:50

"Теория создания Вселенной" Документальный фильм

13:25

Концерт Д.Жалгасынованын 75 жылдыгына арналган салтанат

15:30

"Дети Манаса" Документальный фильм

17:05

"Мени издесен ырларымдан табасын" КР эл акыны Э.Эрматовду эскерүү кечеси

19:00

"Музыка дүйнөсү"

19:35

"За кулисами"

19:55

"Кошой коргон"

20:06

"Колесо жизни" Украина

20:40

"Кыргызга кызмат кылгандар" Б.Орузбаева

21:15

"Кылым күүлөрү"

21:25

"Саманчынын жолу" Көркөм тасма

22:45

"Акындар"

23:29

Спектакль Бугу Эне

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

"Любовь и предательство" Художественный фильм

2:31

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы Кемин району

3:46

"Австралия" Документальный фильм

5:28

"ТВ казынасынан"

5:52

кылым күүлөрү

6:07

Концерт Дүйнөлүк классика. Фазиль Сэй

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Алтын казына"

7:42

"Саманчынын жолу" Көркөм тасма

9:00

Концерт Цирковое шоу посвященный к 70-летию К.Таджиева

10:50

"Дикая природа: Красота змей" Документальный фильм

11:35

Кылым күүлөрү

11:45

Концерт Мировая классика Андре Рье

12:45

"Ак баранын көз жашы" Көркөм тасма

15:10

"Акындар айткан таш кордо"

15:50

"Кылым күүлөрү"

16:00

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:05

"Кемпир" Кыска метраждуу көркөм тасма

17:25

"Кылым карыткан кыргыз көчү" Чункурчак көчү-2017

19:00

"АДАБИЙ АЙТЫШ" Түз эфир

20:03

Бейне А.Калдыбаева

20:37

Айтыш Майра Керим кызын эскерүү

23:42

кылым күүлөрү

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:05

Концерт Кыргыз киносунун 75 жылдыгына карата

1:30

"Ак баранын көз жашы" Көркөм тасма

3:55

"Акындар айткан таш кордо"

4:37

"Кылым карыткан кыргыз көчү" Чункурчак көчү-2017

6:12

Концерт концерт джазовой музыки Аян Полстер

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"ТВ казынасынан"

7:24

Концерт IV Дүйнөлүк эпостор фестивалы

9:10

"Ала Тоо таншыйт" Нооруз-2017

10:53

"Аалыке" Документальный фильм

11:23

Айтыш Майра Керим кызын эскерүү

14:30

"Колесо жизни"

15:01

"Биринчи кадр" Көркөм тасма

16:00

"Театр+Сахна" Түз эфир

17:05

"Салт санат" Жиликтөө - анын сырын иликтөө

17:35

"Жандануудагы биримдик"

18:46

"Кылым күүлөрү"

19:00

"Улут наркы - Улуу тил" Түз эфир

20:05

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

22:02

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

"Курманжан Датка" Көркөм тасма

2:10

Репортаж Боорсок жасоо боюнча рекорд

2:40

"Улустун улуу майрамы" Сүмөлөк

3:52

"Гении моего народа" Документальный фильм

4:40

Концерт IV Дүйнөлүк эпостор фестивалы

6:27

"Колесо жизни"

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:10

"Кожожаш" Көркөм тасма

9:19

"Кылым күүлөрү"

9:35

"Ала Тоо таншыйт" Нооруз-2018

11:20

"Великая тайна воды" Документальный фильм

12:45

"Кылым күүлөрү"

12:58

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

14:50

"Улустун улуу майрамы" Сүмөлөк

16:00

"Муз ART" Түз эфир

17:05

"Көчө" Көркөм тасма

18:28

"Театрга саякат"

19:00

"ТАРЫХЧЫЛАР ТАК АЙТАТ" Түз эфир

20:00

"Кылым күүлөрү"

20:15

Бейне Айнидин Базаров

20:45

"ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

21:51

"Сезим" М.Осмоновдун чыгармачылык кечеси

23:32

"ТВ казынасынан"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

"Кожожаш" Көркөм тасма

2:15

"ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

3:15

"Кылым күүлөрү"

3:25

"Великая тайна воды" Документальный фильм

4:46

"Кылым күүлөрү"

5:06

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кундун" Художественный фильм

9:10

"Кылым күүлөрү"

9:25

Концерт К.Орозов атындагы эл аспаптар оркестри ойнойт

10:49

"Дикая природа. Горы" Документальный фильм

11:40

"ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ" кайталоо

12:45

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

14:40

"Увидеть радугу" Художественный фильм

16:30

Концерт Юбилейный вечер народной артистки СССР А.Токомбаевой

18:05

"Кылым күүлөрү"

18:15

"Музыканын керемет ыргактары"

19:00

"КЫРГЫЗ ТААНУУ" Түз эфир

19:45

"ЫР КЕСЕДЕ ОБОЛОГОН ОБОНДОР" Түз эфир

20:57

"Кырчындагы кызыктар" Салбуурун

21:25

"Дангал" Художественный фильм

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

Концерт К.Орозов атындагы эл аспаптар оркестри ойнойт

1:25

"Дикая природа. Горы" Документальный фильм

2:10

"Кылым күүлөрү"

2:40

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Атактуулар апалар айылында"

4:30

"ТВ казынасынан"

4:55

"Иностранный корреспондент" Художественный фильм

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:15

"Дангал" Художественный фильм

9:50

Концерт Н.Уралиевдин күү кечеси

11:30

"Дикая Южная Африка" Документальный фильм

12:20

"Три мушкетера" Художественный фильм

14:15

Концерт КММИУнун 50 жылдыгына арналган концерт

16:15

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:00

"Кылым күүлөрү" Чопо чоор

17:20

"Улутман"

18:00

"Мыскыл жана тамаша" 1-бөлүк

19:35

Репортаж Жазуучу Мир Джалал Пашаевдин 110 жылдыгы

19:45

"Кылым күүлөрү"

20:00

"ТВ казынасынан" Ч.Айтматов

20:16

"Кылым күүлөрү"

20:30

"МАДАНИЯТ ЖАНЫЛЫКТАРЫ"

20:50

"Кылым күүлөрү"

21:00 азыр эфирде

"ТООЛУКТАРДЫН ТОК-ШОУСУ"

22:05

"Спасти мистера Бэнкса" Художественный фильм

23:45

"Кылым күүлөрү"

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

"Мыскыл жана тамаша" 1-бөлүк

1:32

"Дикая Южная Африка" Документальный фильм

2:20

Концерт Н.Уралиевдин күү кечеси

3:58

"Тоо ханышасы - Курманжан Датка" Даректүү тасма

4:59

Концерт КММИУнун 50 жылдыгына арналган концерт

6:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Алтын казына"

7:58

"Спасти мистера Бэнкса" Художественный фильм

9:40

"Мыскыл жана тамаша" 1-бөлүк

11:15

"Загадка Моны Лизы" Документальный фильм

12:12

"Кылым күүлөрү"

12:25

"Тенирим - музыка"

13:00

"ТООЛУКТАРДЫН ТОК-ШОУСУ"

14:05

"Зорро" Художественный фильм

16:10

"Кыз-Жигиттин сармерден"

19:10

"Кылым күүлөрү"

19:15

"Мыскыл жана тамаша" 2-бөлүк

20:35

"Кырчындагы кызыктар" Чуй облусу

21:00

Шайыр апалар "Соң Көл ажары" Ак-Талаа району

22:09

"Опустела без тебя земля" Благотворительный концерт посвященный к памяти Д.Хворостовского

23:24

"Этюды о художниках" Документальный фильм

23:41

кылым күүлөрү

23:57

Кыргыз Республикасынын Гимни

0:00

"Гусарская баллада" Художественный фильм

1:30

"Мыскыл жана тамаша" 2-бөлүк

2:52

"Кыз-Жигиттин сармерден"

5:52

Кылым күүлөрү

6:02

Тенирим-музыка Композитор Акимжан Жээнбаев

6:35

Кылым күүлөрү