Телеберүүлөр

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Сонун шоу” (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

21:00

“Сонун шоу” (прямой эфир)

22:00

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Сонун шоу” (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

20:00

“Алтынчы күнү кечинде”

21:00

“Кош келиңиздер”

22:00

Концерт Ж.Раимжан кызы “Оорусаңыз таарынам” (повтор)

23:30

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Алтынчы күнү кечинде” (повтор)

13:00

“Кош келиңиздер” (повтор)

14:00

Музыка

17:00 азыр эфирде

Сахна

18:00

Музыка

21:00

“Түгөйлөр таймашы” (оригинал)

22:00

“Кыргызстан жылдызы” Дневник. Баткен (оригинал)

22:30

Музыка

00:00

Сахна

01:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

Түгөйлөр таймашы (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

19:00

Даамдуу Life (повтор)

19:25

Музыка

21:00

“Сонун шоу” (прямой эфир)

22:00

One travel (оригинал)

22:25

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Сонун шоу” (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

21:00

“Сонун шоу” (прямой эфир)

22:00

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Сонун шоу” (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

21:00

“Сонун шоу” (прямой эфир)

22:00

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка

06:58

КР Гимни

07:00

Таңкы музыка

09:00

Беш ыргай

09:20

Таңкы музыка

10:00

Жаңы ысым

10:20

Музыка

11:00

Ретро музыка

11:20

Музыка

12:00

“Сонун шоу” (повтор)

13:00

Музыка

17:00

Сахна

18:00

Музыка

21:00

“Сонун шоу” (прямой эфир)

22:00

Музыка

00:00

Сахна

1:00

Түнкү музыка

3:00

Жаңы ысым

3:20

Түнкү музыка